Ukrašavanje za Božić i kićenje crkve

Kao i proteklih godina i ove godine župljani su se potrudili da okite naše crkve za Božić. Kako bi crkve bile uredne i dočarao se blagdan Božića

dio vrijednih župljana spremno se odazvao i marljivo prionuli ukrašavanju župne crkve u Prenju i filijalne na Bobanovu. Dosta su vremena i svojih talenata uložili kako bi naše crkve zasjale za adventska i božićna slavlja. Također i ove godine postavili smo božićnu jelku i ispred crkve na Bobanovom te jaslice kod križa na Bobanovom.

Hvala svima koji su odvojili svoje vrijeme i posvetili adventsko i božićnom uređenju sakralnih prostora.

Župni list 11/2022