Slika Uznesenja BDM na pomoćnom oltaru u Prenju

Naši prijatelji iz Italije Enrico Deiana i Anna Di Renzo svojim radom i dobrotom darovali su sliku Uznesenja Blažene Djevice Marije na nebo - Velike Gospe.

Slika se nalazi na pomoćnom oltaru u župnoj crkvi u Prenju. Sliku je izradio talijanski umjetnik Enrico Deiana, uz asistenciju velike humanitarke i dobrotvora naše župe Anne Di Renzo.

Neumorno su radili od jutra do večeri od 3. veljače do 19 veljače svakodnevno od ranih jutarnjih sati do kasnih večernjih sati. vo je dar mladoga i talentiranoga slikara Enrica našoj župi. Iskreno mu zahvaljujemo na ovome velikome daru.

Neka bude on i ostali naši dobročinitelji u našim molitvama. Hvala im i Božji blagoslov bio nad njima.