Zbor mladih u Čeljevu

U subotu, 2. lipnja 2018., naš zbor mladih nastupio je na „Večeri duhovne glazbe i folklora“ u župi Čeljevo, povodom obilježavanja zaštitnika župe Presvetog Srca Isusova.

Uz naš zbor nastupili su još: Zbor mladih „Mir“ i tamburaški sastav „Biseri“ – župa Blagaj-Buna, VS „Glorija“ – župa Čeljevo, te HKUD-ovi: „Luke“ – Čapljina Višići, „Domaljevac“ – Domaljevac, „Drijeva“ – Gabela, „Stolac“ – Stolac. Večer je protekla u ugodnom druženju i lijepoj pjesmi i igrama. Nakon završetka programa, svi sudionici uputili su se u restoran „Mogorjelo“ na prigodni domjenak i daljnje druženje.