Misa za poginule branitelje

U petak, 13. srpnja 2018., slavit će se sveta misa za poginule branitelje na Gradini, koja se nalazi na tromeđi čapljinske, stolačke i mostarske općine.

U obrani svoje domovine i svoga naroda 24 branitelja 13. srpnja 1993. godine položili su svoje živote. Ove godine obilježavamo 25 godina njihove neizmjerne hrabrosti i žrtve.

Na dan njihova stradanja slavit će se Sveta Misa u 19 sati kod spomen križa na Gradini. Koncelebrirano misno slavlje predslavit će župnik iz Čeljeva don Tomislav Ljuban.

Svetu Misu prikazat ćemo za poginule branitelje:

• Goran Rebac
  • Božo Anić
  • Zdravko Sopta
  • Branko Grgić.

Nakon euharistijskog slavlja uslijedit će polaganje vijenaca predstavnika obitelji, općina i udruga proizašli iz domovinskog rata. Budimo zajedno u molitvi, te na taj način pokažimo naše zajedništvo kao što su i oni 13. srpnja 1993.

Više u ovoj kategoriji: « Maria fest Sarajevo Oaza 2018 »

Župni list 2/2022