Blagoslov crkve i đakonska ređenja na Bobanovu

Za župu Prenju bliži se veliki događaj blagoslova nove filijalne crkve na Bobanovu. Svečana sveta misa blagoslova naše nove crkve na Bobanovom

i đakonsko ređenje naših bogoslova bit će u subotu, 30. 11. 2019. u 16 sati.

Svečanu svetu misu blagoslova i ređenja trojice bogoslova Ante Jukića iz župe Posušje, Antonija Krešića iz župe Hrasno i Mate Pehara iz katedralne župe u Mostaru, predslavit će biskup Ratko Perić.

Pozivam vas sve da se u što većem broju odazovemo kako bi ovo dvostruko slavlje bilo svečano i dostojanstveno.

Nakon svete mise, u Domu na Bobanovm, za sve nazočne vjernike, goste i prijatelje bit će upriličen domjenak. Dobro nam došli.

Župni list 11/2022