Blagoslov obitelji

Posebno je bilo svečano u župi Prenj na Svetu Obitelj. Kao i prethodnih godina,

tako je bilo i ove nedjelje. Na nedjelju Svete obitelji tradicionalno je upriličen blagoslov naših obitelji koje zajedno sa svojom djecom dođu na svetu misu. Običaj je da se toga dana darivaju djeca prigodnim poklonima. Okupio se lijepi broj djece koji su sudjelovali na svetoj misi, te po završetku mise primili blagoslov za njih i njihove roditelje. Posebno su se razveselili prigodnim poklonima koji su za njih bili pripremljeni.

Župni list 11/2022