“Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se.” (Lk 6,37)

Uređenje Gospine špilje i vanjskoga oltarišta

U dvorištu ispred župne crkve sv. Mihovila nalazi se špilja Gospe Lurdske koja je podignuta prije Domovinskog rata.

Vrijeme je učinilo svoje te je bilo potrebno izvesti određene radove na špilji. Tako se pristupilo radovima, koji su još u tijeku. Nadamo se kako će i ovo uređenje doprinijeti ljepoti župne crkve i okoliša. Također i ljepoti služenja svetih misa na vanjskome oltaru preko ljeta.

Župni list 7/2021