“Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se.” (Lk 6,37)

Ukrašavanje za Božić, Župa Prenj

Kao i proteklih godina i ove godine župljani su se potrudili da okite naše crkve za Božić. Spremno su se odazvali i marljivo prionuli

ukrašavanju župne crkve u Prenju i filijalne na Bobanovu. Dosta su vremena i svojih talenata uložili kako bi naše crkve zasjale za božićna slavlja. Hvala svima koji su odojili svoje vrijeme i posvetili božićnom uređenju sakralnih prostora.

Župni list 7/2021