“Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se.” (Lk 6,37)

Radionica za mlade u sklopu humanitarne akcije

Snaga Crkve i društva očituje se u mladima. Tako je i u župi Prenj. U prigodnim radionicama mladi su izrađivali adventske vijence i prigodne nakite za Božić.

Svoje rukotvorine ponudili su u prodajnoj izložbi vjernicima poslije nedjeljnih svetih misa. Ova prodajna izložba je bila humanitarnog karaktera. Sav prikupljeni novac utrošen je za kupnju najpotrebnijih namirnica za najsiromašnije župljane.

Župni list 7/2021