“Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se.” (Lk 6,37)

Predstavljanje prvopričesnika u našoj župi

Na drugu nedjelju Došašća u našoj župi je bilo posebno svečano. Na početku mise župnik don Mile blagoslovio je adventski vijenac,

a drugu adventsku svijeću upalili su naši ovogodišnji prvopričesnici. Pod svetom misom u Bobanovu predstavili su se naši ovogodišnjih prvopričesnici, te na taj način postali i službeno kandidati za prvu svetu ispovijed i pričest.

Pod svetom misom čitanja i molitvu vjernika čitali su i molili prvopričesnici. Prvopričesnicima želimo sretnu i blagoslovljenu pripravu, a sivim vjernicima blagoslovljen adventski hod i pripravu za rođenje Gospodina našega Isusa Krista.

Župni list 7/2021