Business is booming.

Prva nedjelja Došašća i predstavljanje prvopričesnika

128

Na prvu nedjelju Došašća u našoj župi je bilo posebno svečano. Na početku mise župnik don Mile

blagoslovio je adventski vijenac, a prvu adventsku svijeću upalili su naši ovogodišnji prvopričesnici. Pod svetim misama u Prenju i Bobanovu predstavili su se naši ovogodišnjih prvopričesnici, te na taj način postali i službeno kandidati za prvu svetu ispovijed i pričest. U Prenju tri djevojčice: Martina Katić, Marta Pavlović i Nikolina Pažin. U Bobanovu njih jedanaestero: Ivana Puljić, Marta Obradović, Lana Jukić, Lucija Andrić, Klara Livaja, Kajo Hrgota, Mijo Stjepić, Franjo Bagavac, Dario Kevo, Josip Grmača i Emanuel Grmača. Prvopričesnicima želimo sretnu i blagoslovljenu pripravu, a sivim vjernicima blagoslovljen adventski hod i pripravu za rođenje Gospodina našega Isusa Krista.