Business is booming.

Blagoslov kapelice u Prenju na čast sv.Leopoldu Mandiću

127

Na treću vazmenu nedjelju, 5. svibnja 2019. bilo je posebno svečano u našoj župi.

Toga dana u ime biskupa Ratka Perića, novu kapelicu blagoslovio je don Željko Majić, generalni vikar. Kapelica je blagoslovljena na čast našeg hrvatskog sveca Leopolda Bogdana Mandića. Povodom ovoga događaja okupio se lijep broj vjernika. Mnogi su došli sa strane samo za ovu prigodu. Svetu misu animirao je župni zbor, ministranti su skladno ministrirali, a vjerni puk pobožno molio i pratio svetu misu. Po završetku svete mise, župnik don Mile se zahvalio svima koji su došli, posebno onima koji su na bilo koji način pomogli u gradnji kapelice. Uistinu kapelica svojom ljepotom krasi cijele Dubrave. Mnogi su dali svoj doprinos te im se još jednom zahvaljujemo. Neka sv. Leopold zagovara za našu župnu zajednicu da raste u ljubavi, milosti i poniznosti.