Business is booming.

Hodočašće sv. Vlahu

126

U ranim jutarnjim satima, 3. veljače 2020., autobus pun vjernika zajedno sa svojim župnikom don Milom

krenuli su na hodočašće sv. Vlahu u Dubrovnik. Tijekom vožnje molila se krunica i litanije Blažene Djevice Marije. Don Mile je ukratko predstavio život sv. Vlaha i povijest Dubrovnika. Po dolasku u Dubrovnik priključili smo se sv. Misi koju je predvodio gospićko-senjski biskup mons. Zdenko Križić. Po završetku sv. Mise uslijedila je tradicionalna procesija s moćima Pelenice Isusove i sv. Vlaha te ostalih svetaca koji se čuvaju u katedralnoj riznici. Hodočasnici su imali i prigodu za osobnu molitvu i pobožnost sv. Vlahu, te razgledanje znamenitosti Grada. Po povratku svojim obiteljima zahvalili smo Bogu na lijepom iskustvu moleći Zlatnu krunicu.