Business is booming.

Predstavljanje Krizmanika iz naše župe

386

Na treću nedjelju Došašća nedjelju, posebno je bilo svečano za vrijeme svetih misa u Prenju i Bobanovom Selu. Pod svetim misama ovogodišnji krizmanici su se predstavili župnoj zajednici i zapalili drugu adventsku svijeću.

Župnik don Mile je pozvao krizmanike do osluškuju i čuju glas Ivana Krstitelja koji viče u današnjim pustinjama višemilijunskih gradova i sela. Čujemo razne glasove koji viču i zavode, ali potrebno je prepoznati glas Božji koji viče preko usta Ivanovih da pripravimo put Gospodinu.

Nadalje don Mile je pozvao krizmanike da priprave svoja srca za primanje dara Duha Svetoga, te da uvijek u svome životu čuju glas koji viče pripravite put Gospodinu.

Ovogodišnji naši krizmanici su: Josip Palameta, Ana Palameta, Mihael Ragu, Marin Božić, Marko Božić, Julija Jurić, Patrik Jukić, Ana Jurić, Ivona Kristić, Pero Lukenda, Ivana Marić, Vlatka Marić, Ivano Obradović i Danijel Jurišić.