Business is booming.

Proslava Velike Gospe u Prenju

127

Bliži se proslava VELIKE GOSPE i ove godine kao i dosadašnjih godina duhovno ćemo se pripremiti kroz devetnicu, koja počinje u ponedjeljak 6. kolovoza.

Svaku večer devetnice imat ćemo sv. krunicu u 18:30, a potom Svetu Misu. Sve vas pozivam da u što većem broju dolazimo na devetnicu kako bi se što bolje pripravili za proslavu Velike Gospe. Svečana Sveta Misa na Veliku Gospu bit će u 11 sati, koju predvodi don Rajko Marković, župnik iz Stoca. Don Rajko će tom prigodom proslaviti 40 godina svećeništva. Don Rajku čestitamo i molimo Boga da ga i dalje prati u njegovu svećeništvu.

PROGRAM:

6.-12. KOLOVOZA U 18.30 KRUNICA I SVETA MISA, PREDVODI

DON MILE VIDIĆ

13. KOLOVOZA U 18:30 KRUNICA I SVETA MISA, PREDVODI DON DAVOR BEREZOVSKI

 

14. KOLOVOZA U 18:00 ISPOVIJED

18:30 KRUNICA I SVETA MISA PREDVODI

DON DAMIR PAŽIN

PO ZAVRŠETKU MISE PROCESIJA SA SVIJEĆAMA

BLAGOSLOV NABOŽNIH PREDMETA

15. KOLOVOZA

11 SATI SVEČANA SVETA MISA

PREDVODI DON RAJKO MARKOVIĆ