Business is booming.

Predstavljanje krizmanika

114

Na treću nedjelju Došašća nedjelju, posebno je bilo svečano za vrijeme svetih misa u Prenju i Bobanovom Selu.

Pod svetim misama ovogodišnji krizmanici su se predstavili župnoj zajednici i zapalili drugu adventsku svijeću. Župnik don Mile je pozvao krizmanike do osluškuju i čuju glas Ivana Krstitelja koji viče u današnjim pustinjama višemilijunskih gradova i sela. Čujemo razne glasove koji viču i zavode, ali potrebno je prepoznati glas Božji koji viče preko usta Ivanovih da pripravimo put Gospodinu. Nadalje don Mile je pozvao krizmanike da priprave svoja srca za primanje dara Duha Svetoga, te da uvijek u svome životu čuju glas koji viče pripravite put Gospodinu. Ovogodišnji naši krizmanici su: Ivan Mijatović, Ante PavlovićKethrin Tunjić, Ivana Puljić, Petar Puljić, Marko Marić, Luka Grgić, Karlo Tunjić, Ante Šitum, Viktorija Kalfić, Emanuela Žilić, Marija Budimir, Gabriel Lukić, Danijel Šušnja, Ante Božić, Anđela Topalović, Tomislava Jerković, Davor Jurišić, Lucija Puljić.