Business is booming.

Predstavljanje prvopričesnika

122

Na drugu nedjelju Došašća u našoj župi je bilo posebno svečano.

Na početku mise župnik don Mile blagoslovio je adventski vijenac, a prvu adventsku svijeću upalili su naši ovogodišnji prvopričesnici. Pod svetom misom u Bobanovu predstavili su se naši ovogodišnjih prvopričesnici, te na taj način postali i službeno kandidati za prvu svetu ispovijed i pričest. Ovogodišnji naši prvopričesnici su: Julijana Jarak, Ana Marić, Tea Obradović, Jelena Stojčić, Lorena Grmača, Karla Filičović, Irena Topalović, Nikol Božić, Nika Babić, Iva Bošković, Marko Tunjić, Vinko Puljić, Ivano Kukrika, Ivan Kevo, Vladimir Marić i Ilija Kojić. Prvopričesnicima želimo sretnu i blagoslovljenu pripravu, a sivim vjernicima blagoslovljen adventski hod i pripravu za rođenje Gospodina našega Isusa Krista.