Business is booming.

Početak školske i vjeronaučne godine

167

Ljeto je kraju, počinje nova školska i vjeronaučna godina. Nadam se kakao su se učenici odmorili i da spremno dočekuju novi početak.

Kao što je i običaj u našoj župi imat ćemo ispovijed i blagoslov učenika i torba prema slijedećem rasporedu:

Ispovijed za sve učenike osnovnoškolce i srednjoškolce u subotu 11. rujna u 11:00 sati Bobanovo, a u 13:00 sati Prenj.

Blagoslov učenika u nedjelju 12. rujna pod Svetim Misama, Prenj 9:30, a Bobanovo 11:00 sati. Molim učenike da ponesu svoje torbe i knjige i da svi dođu kako bismo s Božjim blagoslovom započeli novu školsku i vjeronaučnu godinu.

U novoj školskoj godini učenicima želimo obilje Božjega blagoslova, strpljivosti i marljivosti u ispunjavanju đačkih dužnosti. Dragi učenici budite na ponos svojim roditeljima i našoj župnoj zajednici.