Business is booming.

Obilježavanje godišnjice stradanja na Gradini

205

U srijedu, 13. srpnja 2022. u 19,00 sati kod križa na Gradini (tromeđa Čapljina-Mostar-Stolac) obilježava se 29. obljetnica, dan kada su u napadu armije BiH

13. srpnja 1993.ostali braniti hrvatske prostore i život izgubili 24 pripadnika HVO-a. Svetu misu predvodi don Ljubo Planinić, župnik stolački. Po završetku svete mise slijedi polaganja vijenaca kod križa. Pozivamo vas sve na zajedničku molitvu za naše branitelje. Pomolimo se za pokoj njihovih duša.

Svetu Misu prikazat ćemo za poginule branitelje:

Goran Rebac, Vedran Đoković, Lenko Bule, Josip Bule, Zlatko Ivanković, Gojko Galić, Nikola Krmek, Krešo Bubalo, Dragan Miličević, Radoja Vidaković, Slavko Previšić, Ilija Krešić, Zoran Šuman, Franjo Bošković, Ivan Šimović, Vinko Babić, Zdravko Jelić, Ivan Čović, Miroslav Mandarić, Kruno Zlomislić, Slavko Kulaš, Božo Anić, Zdravko Sopta i Branko Grgić.