Business is booming.

Mlada Misa na Bobanovu

307

U subotu, 1. lipnja u 11:00 sati u crkvi Duha Svetog na Bobanovu, mladu Misu slavit će don Alen Markić. Alen Markić rođen je 1985. u Kaknju, u BiH. Do sedme godine, do početka rata živio je u naselju Veliki Trnovci, kada je s roditeljima izbjegao u Hercegovinu. S obitelji se nastanio na Bobanovom Selu i u Stocu je završio srednju Ekonomsku školu, prijavio se na dragovoljno služenje vojnog roka u Čapljini. Kad je odslužio vojni rok, u Benkovcu je radio na poslovima eksploatacije kamena, a radio je također u Austriji i Njemačkoj, u građevinarstvu. Koncem 2016. postaje član zajednice Omnia Deo te 2018. dolazi u Rijeku, postaje bogoslov Riječke nadbiskupije i upisuje Teologiju u Rijeci. Don Alen je svećenik riječke nadbiskupije.
Za ovu prigodu pripremit ćemo se molitvenim bdijenjem u petak, 31. svibnja u crkvi na Bobanovu
17:00 Ispovijed
17:30 Krunica
18:00 sv. Misa
19:00 Euharistijsko klanjanje
20:00 Svjedočanstvo
Subota, 1. lipnja u 11:00 sati proslava je mlade mise don Alena pod kojom propovijeda don Josip Radić.
Organizira i glazbeno animira zajednica Omnia Deo.