Business is booming.

Izlet dječijih zborova župa Prenj i Aladinići

40

U subotu, 25. svibnja 2024. organiziran je zajednički izlet Dječjih zborova župa Aladinići i Prenj, predvođeni župnicima don Milom Vidićem i don Marinom Krešićem. Na izletu je sudjelovalo 50 pjevača.
Obilazak je započeo posjetom župe Uznesenja BDM Goranci. U crkvi smo se zajedno pomolili našoj nebeskoj majci Mariji. Nakon molitve i posjete župnoj crkvi uslijedilo je objed nakon kojega se nastavilo s igrama i druženjem u Parku Goranci.

Pri povratku u župu posjetili smo Groblje mira na Bilima i crkvu sv. Josipa Radnika. To je zajedničko groblje za sve poginule, ubijene, stradale i nestale u Drugom svjetskom ratu, poraću i Domovinskom ratu.
Bogu hvala na svemu. Hvala našim Dječjim zborovima koji na sv. Misama pjesmom veličaju Gospodina i raduju se svakom međusobnom susretu.

Hvala našim voditeljima i Dječjim zborovima za trud i rad koji ulažu u život župne zajednice.
Na kraju smo zahvalili Bogu i našoj nebeskoj majci Mariji na lijepom danu u zajedništvu, molitvi i igri.